Aktualności

27.09.2018r. - „Zagadnienia prawne dla przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych”.

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Zagadnienia prawne dla przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych.

Sądy kwestionują sposób ustalenia opłat stałych przez Wody Polskie

Nowelizacja prawa wodnego przyjęta przez senat bez poprawek

Zgodnie z informacją przesłaną przez Kancelarię Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Współnicy Sp. K. Fundacja "DFW" informuje, że zakończyło się 64. posiedzenie Senatu.

XXI Kongres WOD-KAN-EKO 2018

Misja: WODKAN PRZYSZŁOŚCI. Termin: 13-15 listopada 2018. Miejsce: Łódź. Przyjedź, by dowiedzieć się, jak spełnić jeden cel: stać się przedsiębiorstwem jutra.

Szkolenie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - PZH

Fundacja "Dolnośląskie Forum Wodociągowe" uprzejmie informuje, że Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - PZH organizuje w dn. 24.05.2018r. szkolenie nt.