Życzenia

29.11.2018r. - „Compliance w zamówieniach publicznych”

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Compliance w zamówieniach publicznych. Zmiany w prawie i ryzyka związane z nieprawidłowościami czy niezgodnością z prawem niosą ze sobą wiele wyzwań także w obszarze zamówień publicznych.

Konferencja wodociągowa "Bezpieczeństwo dostaw wody"

W dniach 11 - 12 października 2018r. w Polanicy-Zdroju odbyła się jesienna edycja dolnośląskiej konferencji wodociągowej, zorganizowanej tradycyjnie przez Fundację „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”. Hasło przewodnie brzmiało: „Bezpieczeństwo dostaw wody”.

Zmiana definicji ścieków - artykuł

Praktyka ukazuje nowe obszary problematyczne związane ze zmianą definicji ścieków.

27.09.2018r. - „Zagadnienia prawne dla przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych”.

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Zagadnienia prawne dla przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych.