Konferencja naukowo-techniczna

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” objęła Patronatem Honorowym konferencję naukowo-techniczną organizowaną przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”, która przygotowana została pod egidą kwartalnika „Wodociągi Polskie”.

Doskonale Państwu znane wydarzenie konferencyjne z cyklu Katalog Praktyk Przedsiębiorstw WOD.-KAN., tym razem, po raz pierwszy w jego historii, organizowane jest stacjonarnie w dniach 6-8 grudnia we Wrocławiu – we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji S. A. we Wrocławiu, Centrum Nowych Technologii oraz Hydropolis – Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu.

Podczas konferencji organizatorzy zaproponowali szereg debat i paneli dyskusyjnych podnoszących jedne z najważniejszych zagadnień dotyczących naszej branży.

Do udziału w wielkiej debacie Stowarzyszeń, która odbędzie się podczas konferencji, dołączyło także nasze.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, link do agendy i zapisów:

Kontakt do koordynatora konferencji:

Anna Lembicz

Redaktor naczelna kwartalnika „Wodociągi Polskie”

Tel. 517 013 730

E-mail: a.lembicz@igwp.org.pl