Konferencja Stormwater Poland

Zmiany klimatyczne i  narastające problemy z nimi związane,  inspirują do zajęcia się problemami które w części są nowymi dla branży i tematyki dotychczasowych konferencji.

Program najnowszej edycji  konferencji będzie niezwykle atrakcyjny,  wzbudził zainteresowanie licznych Partnerów i instytucji wspierających tematykę konferencji

( w tym: Ministerstwo Klimatu , Ministerstwo Gospodarki Wodnej i Żeglugi i Wody Polskie , NFOŚiGW, PZiTS , IGWP i innych) - konferencja ma  również patronat Prezydentów Gdańska ,  Gdyni i Sopotu.

Szkolenie UKE z zakresu obsługi portalu pit.uke.gov.pl

W porozumieniue z UKE uprzejmie informijemy, że kolejne warsztaty w związku z nowymi obowiązkami sprawozdawczymi w zakresie PIT odbędą się w dniach: 24-go lutego (Gdańsk) i 5-go marca (Katowice).

Plan konferencji Abrys 2020r.

18.12.2019r. - ZAWIERANIE I WYKONYWANIE UMÓW O ZAOPATRZENIE W WODĘ I ODPROWADZANIE ŚCIEKÓW – WZORY I WARSZTATY PRAWNE.

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: Zawieranie i wykonywanie umów o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków - wzory i warsztaty prawne.

Konferencja „Energetyka w przedsiębiorstwach wodociągowo - kanalizacyjnych”

W dniach 24 - 25 października 2019r. w Polanicy – Zdroju odbyła się jesienna edycja dolnośląskiej konferencji wodociągowej, organizowanej cyklicznie przez Fundację „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”.